site_title
panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon
DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY - 2019
W dniu 18 maja 2019 uczniowie szkół gimnazjalnych oraz podstawowych zawitali do Zielonki na Dzień Otwarty szkoły. Licznie przybyła młodzież, miała okazję zwiedzić szkołę, warsztaty, zapoznać (...) 
ORGANIZATORZY
22.05.2019
ŻEGNAMY MATURZYSTÓW
W dniu 26 kwietnia 2019 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów klas maturalnych. Dla wszystkich był to dzień wyjątkowy, pełen refleksji, wspomnień i podsumowań. (...) 
WYCHOWAWCY KLAS TRZECICH
10.05.2019
PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO DRUŻYN ZIELONKI
26 kwietnia na stadionie w Czchowie odbyły się powiatowe zawody w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Rewelacyjnie spisały się oba nasze zespoły. O ile chłopcy z „Zielonki” (...) 
WIESŁAW GIBES
08.05.2019
DLA ABSOLWENTÓW – ELEKTRYKÓW, MECHATRONIKÓW
W zawiązku z planowanym w II kwartale 2019 naborem na płatne praktyki absolwenckie, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie informuje, że przyjmie na w/w praktyki (z możliwością (...) 
ELŻBIETA WOJNOWICZ
07.05.2019
WYNIKI KONKURSU O ZŁOTY INDEKS POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ - 2019
Pierwszy etap konkursu odbył się zdalnie na platformie e-learningowej (konkursowej). Finał konkursu został zorganizowany na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej

Uczniowie klasy 4Ti: (...) 
EWA ŚWIERCZEK
29.04.2019
W dniu 18 maja 2019 uczniowie szkół gimnazjalnych oraz podstawowych zawitali do Zielonki na Dzień Otwarty szkoły.
module_picmodule_picmodule_picmodule_picmodule_picmodule_picmodule_picmodule_pic
W dniach 6 do 10 czerwca grupa młodzieży z „Zielonki” wraz z paniami Dorotą Oleksy i Reginą Mleczko uczestniczyła w obozie językowym „Euroweek” w Międzygórzu. To obóz szkoleniowy, dzięki któremu udoskonaliliśmy umiejętność posługiwania się językiem angielskim.
banner_1banner_2banner_3banner_4banner_5banner_6

informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Realizując wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bohaterów Westerplatte pragnie przekazać Państwu informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych w ZSP nr 2 w Brzesku, jak również poinformować o przysługujących Państwu prawach z tym związanych.

czytaj dalej zamknij